Organizácia prevádzky v ŠKD:
  • Ranná služba:                    06:00 hod. – 08:00 hod. Príchod detí  do ŠKD do 7:30 hod.
  • Popoludňajšia činnosť:    11:40 hod. – 16:10 hod.
  • Dlhá služba :                       16:10 hod. – 17:00 hod.

Režim dňa v ŠKD

po 4. vyučovacej hodine

6, 00 – 8, 00 – Ranná služba (raňajkovanie, pokojné zamestnanie detí, rôzne druhy hier, kreslenie, počúvanie rozhlasového vysielania a hudby, pozeranie ranných televíznych relácií, telovýchovné chvíľky, chvíľky s hudbou, predčítanie, rozprávanie, spoločné čítanie, tematické hry, činnosť podľa výberu detí ).
11, 40 – 12, 30 – Oddychová činnosť, hygienická príprava na obed, obed, samoobslužná činnosť.
12, 30 – 13, 30 – Oddychová činnosť (odpočinok na koberci, ležadle, pokojné zamestnanie, stolové, spoločenské tvorivé hry, pexeso, puzzle, hádanky, hlavolamy, vtipy, počúvanie piesní, práca s detskými časopismi, čítanie kníh, rozprávanie sa o záujmoch a problémoch detí, činnosť podľa výberu žiakov, oddych vonku).
13, 30 – 14, 15 – TOV(Komunikácia a práca s informáciami, Sebarozvoj a svet práce, Zdravie a subjektívna pohoda, Spoločnosť a príroda, Kultúra a umenie) .
14, 15 – 15, 00 – Rekreačná činnosť ( denné vychádzky s hrami na školskom a detskom ihrisku, skoky, hody, preteky, behy, hry podľa výberu detí, naháňačky, preskoky cez švihadlo, gumu, pohybové hry v  prírode, loptové hry, vychádzky s  upevňovaním učiva z  prvouky, prírodovedy, vlastivedy, súťaže a kvízy s námetmi
zo záujmovej činnosti, konštrukčné a tvorivé hry s Legom, Atcom, stavebnicami, spoločenské hry, hry so spevmi, spoločenské hry, sledovanie videofilmov a rozprávok, návštevy knižnice, mesta, múzeí).
15, 00 – 15, 10 – Olovrant
15, 10 – 16, 00 – Príprava na vyučovanie (precvičovanie a písanie domácich úloh, prehlbovanie, opakovanie a upevňovanie učiva, čítanie, didaktické hry).
16, 00 – 16, 10 – Odchod detí domov a presun detí do dlhej služby
16, 10 – 17, 10 – Dlhá služba (odchod detí domov, rôzne druhy detských hier, pokojné zamestnanie podľa výberu detí, kreslenie, obkresľovanie, čítanie, sledovanie detských televíznych relácií a rozprávok).

po 5. vyuč. hodine

6, 00 – 8, 00 – Ranná služba ( raňajkovanie, pokojné zamestnanie detí, rôzne druhy hier, kreslenie, počúvanie rozhlasového vysielania a hudby, pozeranie ranných televíznych relácií, telovýchovné chvíľky, chvíľky s hudbou, predčítanie, rozprávanie, spoločné čítanie, tematické hry, činnosť podľa výberu detí ).
12, 35 – 13, 15 – Oddychová činnosť, hygienická príprava na obed, obed, samoobslužná činnosť.
13, 15 – 13, 30 – Oddychová činnosť (odpočinok na koberci, ležadle, pokojné zamestnanie, stolové, spoločenské tvorivé hry, pexeso, puzzle, hádanky, hlavolamy, vtipy, počúvanie piesní, práca s detskými časopismi, čítanie kníh, rozprávanie sa o záujmoch a problémoch detí, činnosť podľa výberu žiakov, oddych vonku).
13, 30 – 14, 15 – TOV (Komunikácia a práca s informáciami, Sebarozvoj a svet práce, Zdravie a subjektívna pohoda, Spoločnosť a príroda, Kultúra a umenie) .
14, 15 – 15, 00 – Rekreačná činnosť (denné vychádzky s hrami na školskom a detskom ihrisku, skoky, hody, preteky, behy, hry podľa výberu detí, naháňačky, preskoky cez švihadlo, gumu, pohybové hry v  prírode, loptové hry, vychádzky s upevňovaním učiva z prvouky, prírodovedy, vlastivedy, súťaže a kvízy s námetmi
zo záujmovej činnosti, konštrukčné a tvorivé hry s Legom, Atcom, stavebnicami, spoločenské hry, hry so spevmi, spoločenské hry, sledovanie videofilmov a rozprávok, návštevy knižnice, mesta, múzeí ).
15, 00 – 15, 10  – Olovrant
15, 10 – 16, 00 – Príprava na vyučovanie ( precvičovanie a písanie domácich úloh, prehlbovanie, opakovanie a upevňovanie učiva, čítanie, didaktické hry ).
16, 00 – 16, 10 – Odchod detí domov a presun detí do dlhej služby
16, 10 – 17, 10 – Dlhá služba ( odchod detí domov, rôzne druhy detských hier, pokojné zamestnanie podľa výberu detí kreslenie, obkresľovanie, čítanie, sledovanie detských televíznych relácií a rozprávok ).

Rozpis oddelení ŠKD v šk. roku 2023/2024

odd.miestnosťmeno vychovávateľkytriedy
1.I.A triedaMgr. Ľubica FiczeriováI.A, IV.C
2.I.B triedaBc. Nikoleta SlávikováI.B, III.D