Zoznamy tried 

Prvý stupeň

Obsah accordion

1.

Baldys Lukáš

2.

Baldysová Alexandra

3.

Bányászová Zara

4.

Borovský Daniel

5.

Čavarová Kristína

6.

Čisár Roman

7.

Domanič Tobias

8.

Dvorožňáková Rebeka

9.

Hudáková Gerlinda

10.

Kollárová Natália

11.

Lengyel Martin

12.

Makó Liliana

13.

Minarik Marko

14.

Palaščák Kristián

15.

Pavlík Jakub

16.

Poláková Sára

17.

Schürgerová Nina

18.

Sokolová Eliška

19.

Sýkora Michal

20.

Talpaš Jozef

21.

Vasilenko Jasmína

Tr. učiteľka: Mgr. Mária Mamrillová

1.

Antošová Miroslava

2.

Baláž Kristian

3.

Diková Veronika

4.

Dobrovič Marek

5.

Fogmegová Nina

6.

Georgiev Timea

7.

Grajcarová Laura

8.

Hegedüšová Sofia

9.

Kanalaš Daniel

10.

Klema Adrián

11.

Kopčiková Miriam

12.

Kováčová Zuzana

13.

Lacko Lukáš

14.

Miškovičová Petra

15.

Ontková Katarína

16.

Papuga Samuel

17.

Revťáková Soňa

18.

Sivák Patrik

19.

 Szapola Martin

20.

 Turták Michal

21.

Voľanský Stanislav

 Tr. učiteľka: Mgr. Jarmila Somošová

 

1.

Baláž Sebastian

2.

Bodnárik Július

3.

Čisár Maximus

4.

Ďurica Gabriel

5.

Engelová Natália

6.

Havranová Eva

7.

Havrilová Katarína

8.

Hámborská Maxine

9.

Hriňák Timon

10.

Jass Marko

11.

Komjáthy Stella

12.

Kriška Mateo

13.

Kuna Jakub

14.

Miklošitšová Kristína

15.

Pasztiráková Diana

16.

Rohaľová Barbora

17.

Rubaninská Klára

18.

Sabolová Natália

19.

Smolka Maximilián

20.

Sokol Patrik

21.

Šidlovský Juraj

22.

Tažik Sofia

 Tr. učiteľka: Mgr. Jana Kleitsová

 

 

1.

Bačová Karin

2.

Beck Zara

3.

Boldyžárová Daniela

4.

Čepejová Ela

5.

Duna Adrián

6.

Duždová Sofia

7.

Grega Samuel

8.

Hajči Karol

9.

Jano Patrik

10.

Kardošová Laura

11.

Kováč Damián

12.

Lachváčová Adriana

13.

Lipa Dominik

14.

Loj Sofia Anna

15.

Mačugová Hana

16.

Schlosserová Sára

17.

Slezák Štefan

18.

Smereková Terézia

19.

Somoši Samuel

20.

Šarišský Lukáš

21.

Vincej Viliam

Tr. učiteľka: Mgr. Kristína Ščepitová

1.

Adzima Šimon

2.

Andrejčáková Lívia

3.

Bati Ramon

4.

Biroš Kristián

5.

Borzová Sofia

6.

Dlugošová Adela

7.

Dobrovská Ľudmila

  8.

Ferencová Natália

  9.

Galea Jacob

10.

Horváth Viktor

11.

Kosť Michal

12.

Kotianová Lucia

13.

Kováčová Karin

14.

Kriška Max

15.

Matová Tereza

16.

Mňahunčáková Ema

17.

Pčola Richard

18.

Petrášová Simona

19.

Šudík Lucas

20.

Timko Šimon

 Tr. učiteľka: Mgr. Jana Gáliková

Obsah accordion

1.

Andreji Tomáš

2.

Budik Adam

3.

Cichý Gabriel

4.

Gajdoš Adam

5.

Gondoľová Ella

6.

Horváthová Emília Lea

7.

Janáková Vivien

8.

Kašková Jasmine

9.

Kecer Nikolas

10.

Kočutová Katarína

11.

Kurucová Kornélia

12.

Lukačovičová Sofia

13.

Macko Leo

14.

Macková Monika

15.

Petraško Matúš

16.

Pokuta Frederik

17.

Štefanovičová Alexandra

18.

Trojová Lea

19.

Turták Dávid

20.

Tušaj Timotej

 Tr. učiteľka: Mgr. Lenka Vantová

1.    

 Balážová Veronika

2.    

 Bodnárová Natália

3.    

 Brutvanová Viktória

4.    

Fazekaš Michal

5.    

Gločeková Beáta

6.    

Horváthová Martina

7.    

Hrehor Jakub

8.    

Kalamár Patrik

9.    

Kmeť Martin

10.             

Kotlár Samuel

11.             

Mati Dávid

12.             

Mikloš Denis

13.             

Palková Nikol

14.             

Paulovská Nina

15.             

Surmaj Ján

16.             

Šerfözöová Gabriela

17.             

Šimová Patrícia

18.             

Verešpejová Sofia

19.             

Vrábel Peter

20.             

Wardyla Damián

21.             

Zahoranský Richard

 Tr. učiteľka: PaedDr. Zuzana Hančikovská

 

1.

Bachratá Karolína

2.

Farkašová Karolína

3.

Gáborová Timea

4.

Gadóciová Liliana

5.

Gallová Nelly

6.

Giertl Adriana

     7.

Gočová MIchaela

8.

Hejda Sebastián

9.

Janišová Sofia

   10.

Končošová Sarah

11.

Lazorová Laura

12.

Leško Patrik

13.

Pavlíková Timea

14.

Pokutová Silvia

15.

Sabolová Bianka

16.

Sedlická Emma

17.

Siváková Natália

18.

Stankovičová Daniela

19.

Urbanec Lukáš

20.

Vaco Jakub

21.

Wengrin Alice

22.

Záhorská Victoria

 Tr. učiteľka: Mgr. Katarína Cehuľová

 

 

1.

Brestovič Tibor

2.

Cséfalvay Dominik

3.

Diková Olívia

4.

Dulín Kamil

5.

Farkašová Miriam

6.

Feňovčíková Dorota

7.

Fidová Sabína

8.

Geletka Michal

9.

Hiščák Hugo

10.

Hrehorová Timea

11.

Hricišin Peter

12.

Jusko Martin

13.

Kesely Tóthová Nela

14.

Losenská Lenka

15.

Mojdisová Renáta

16.

Molnár Radovan

17.

Nepela Matias

18.

Papáčová Emma

19.

Rafaelis Oliver

20.

Redajová Nela

21.

Talpašová Nina

22.

Toth Dominik

23.

Vojcek Patrik

 Tr. učiteľka: Mgr. Ľudmila Petrisková

1.

Čužiová Diana

2.

Dobrovský Stanislav

3.

Domanič Adam

4.

Fabianová Anna Liana

5.

Hmilánska Vivien

6.

Jurašek Viktor

7.

Kopčiková Mária

8.

Majcherová Nina

9.

Matej Jaroslav

   10.

Melničáková Zuzana

11.

Milaniaková Alexandra

12.

Mlynarčiková Sofia

13.

Mráz Samuel

14.

Omelchenko Platon

15.

Pavuková Karin

16.

Porvazník Jozef

17.

Sajko Marcus

18.

Slivko Patrik

19.

Somoši Leonard

20.

Takáč Oliver

21.

Tomčík Leo

22.

Turtáková Katie

23.

Valušek Tomáš

Tr. učiteľka: Mgr. Lenka Kridlová

Obsah accordion

1.

Baltes Tobias

2.

Bánomová Natália

3.

Belán Adam

4.

Bodnárová Karin

5.

Čavarová Alexandra

6.

Farkaš Adrián

7.

Hauksová Miroslava

8.

Hercegová Daniela

9.

Horváthová Carmen

10.

Jakubko Lukáš

11.

Klima Maxim

12.

Kokinda Boris

13.

Palin Viktoria Karena

14.

Perekstová Natália

15.

Rajkovits Gabriela

16.

Sivák Sebastián

17.

Soták Michal

18.

Sýkora Jozef

19.

Szücs Damián

20.

Tomčík Oliver

21.

Zamba Adam

22.

Zázrivá Ema

 Tr. učiteľka: Mgr. Dana Képesová

1.

Benediková Eliška

2.

Butala Lukáš

3.

Capko Ján

4.

Cáfal Michal

5.

Čoros Viliam

6.

Fekete Adam

7.

Grešš Mia

8.

Horváthová Nella

9.

Hrešková Karin

   10.

Jakabová Ema

11.

Jašková Nina

12.

Korba Samuel

13.

Koščová Martina

14.

Kovaľ Martin

15.

Lukáčovič Samuel

16.

Orosová Jana

17.

Rendeš Peter

18.

Sagánová Jana

19.

Sauer Teo

20.

Schürger Samuel

21.

Szapola Jakub

22.

Ščerba Samuel

23.

Vasilenko Auróra

24.

Vavrek Alex

 Tr. učiteľka: Mgr. Ivana Losenská

1.

Baňacký Tobias

2.

Ferko Dávid

3.

Gaľa Lukáš

4.

Godlová Alexandra

5.

Hricko Richard

6.

Kostíková Tea

7.

Krištanová Sofia

8.

Kuna Michal

9.

Kvetková Natália

10.

Lešták Šimon

11.

Mikula Patrik

12.

Pčolová Patrícia

13.

Pokuta Adrián

14.

Pokutová Dominika

15.

Redajová Zuzana

16.

Siváková Ariana

17.

Slabý Karel

18.

Timková Sofia

19.

Tóthová Vanesa

20.

Vargová Ema

 Tr. učiteľka: Mgr. Ingrid Kičurová

 

1.

Bardiovská Ema

2.

Benke Sebastián

3.

Droppová Nela

4.

Fedoročková Ema

5.

Gáborová Jolika

6.

Grejtáková Emília

7.

Hrabkovská Nina

8.

Jánošová Dajana

  9.

Luka Jozef

10.

Luka Marián

11.

Mikula Benjamín

12.

Miľová Barbora

13.

Nazmudinovová Karolína

14.

Sceranková Nelly

15.

Senaj Jakub

16.

Slaninová Ela

17.

Šidlovský Adam

18.

Voš Jakub

19.

Zajarošová Simona

20.

Zakuciová Miriama

 Tr. učiteľka: Mgr. Ružena Draškovičová

1.

Balogová Melissa

2.

Blahová Laura

3.

Brinský Mathias

4.

Čuchtová Soňa

5.

Diková Andrea

6.

Draškovič Alexander

7.

Dunová Denisa

8.

Dunová Klaudia

9.

Gontkovičová Sarah

10.

Gríger Adrián

11.

Hritzová Karolína

12.

Jakab Samuel

13.

Kalmárová Patrícia

14.

Köverová Malvína

15.

Lukáčiková Tamara

16.

Lukačková Vivien

17.

Ondračková Zuzana

18.

Parnicová Laura

19.

Petrík Martin

20.

Revťák Alex

21.

Saloň Matúš

22.

Tkáčiková Simona

 Tr. učiteľka: Mgr. Eva Koreňová

1.

Ablonczy Lucas

2.

Benková Nina

3.

Bojčíková Dominika

4.

Čandová Sofia

5.

Dobrovičová Dorota

6.

Gábor Damián

7.

Gábor Sebastián

8.

Grešová Kiara

9.

Jančura Marek

10.

Janiszewski Maxim

11.

Kanči Pavol

12.

Kish Patrik

13.

Kmecová Tamara-Charlotte

14.

Kučera Márius

15.

Leško Samuel

16.

Luková Karin

17.

Pekárová Sára

18.

Pokutová Melisa

19.

Pokutová Sofia

20.

Spodniaková Lea

21.

Strickland Emma Claire

22.

Vlková Ľubomíra

 Tr. učiteľka: Mgr. Gizela Pipiaková

 

Druhý stupeň

Obsah accordion

1.

Berko Ján

2.

Bočkorášová Karolína

3.

Bunda Sebastián

4.

Dešková Daniela

5.

Domingos Luana

6.

Drábiková Simona

7.

Dubovecký Richard

8.

Dunová Dominika

9.

Figmigová Tereza

   10.

Garbarčiková Laura

11.

Gášpár Peter

12.

Gédrová Karolína

13.

Gondoľ Filip

14.

Hauksová Stanislava

15.

Kekešová Alexandra

16.

Krakovský Dominik

17.

Markovič Róbert

18.

Mikolajová Sofia

19.

Paluf Šimon

20.

Sauerová Laura

21.

Siváková Patrícia

22.

Sivuľka Tomáš

23.

Tokár Šimon

24.

Tomášová Lia

25.

Vajda Michal

26.

Vrábel Tomáš

27.

Vuľcha Michal

28.

Zambová Rebeka

Tr. učiteľka: RNDr. Erika Gáliková

1.

Ádámová Tamara

2.

Antošová Martina

3.

Baláž Jaroslav

4.

Budiková Simona

5.

Čoros Emil

6.

Dušová Lara Sophia

7.

Hiščáková Emma

8.

Horváth Kristián

9.

Jakubišin Ján

10.

Jánošová Amália

11.

Janusko Mikuláš

12.

Kováč Timotej

13.

Kováčová Kamila

14.

Láska Jakub

15.

Ligušová Nikola

16.

Matejíčeková Karolína

17.

Mimová Nela

18.

Orlovský Dominik

19.

Papugová Sophia

20.

Priehradníková Ema

21.

Siváková Mariana

22.

Sedlák daniel

23.

Sopko Erik

24.

Sýkorová Katarína

25.

Takácsová Karin

26.

Turták Dávid

27.

Verešpej Martin

  Tr. učiteľka: Mgr. Edita Vidová

1.

Falat Slavomír

2.

Farkašová Noemi

3.

Fedoročko Martin

4.

Furmaníková Simona

5.

Garan Tomáš

6.

Gočiková Lucia

7.

Jankovicsová Silvia

8.

Javorčík Róbert

9.

Marková Michelle

10.

Milkovičová Lilien

11.

Mitrová Megan

12.

Nagyová Sofia

13.

Petrová Liana Pavlína

14.

Pľutová Kristína Mária

15.

Povolný Tomáš

16.

Rohaľová Laura

17.

Ružička Filip

18.

Sokol Daniel

19.

Šalapková Dominika

20.

Šipoš Maximilián

21.

Štepánek  René Sebastián

22.

Šudík Róbert

23.

Turták Róbert

24.

Žigová Adriana

Tr. učiteľka: Mgr. Viktória Kajlová

1.

Beregi Adrian

2.

Dlugoš Daniel

3.

Farkaš Samuel

4.

Feňovčík Dominik

5.

Hanuseková Lenka

6.

Husár Lukáš

7.

Macko Samuel

8.

Ondrej Michal

9.

Palečko Samuel

10.

Pavlíková Terézia

11.

Petrík Martin

12.

Pošthová Ria

13.

Pustelník Maroš

14.

Vojceková Barbora

15.

Zvarík Michal

   Tr. učiteľka: Mgr. Dagmar Babejová

1.

Andrejiová Alexandra

2.

Bandurová Emma Vivien

3.

Cáfal Martin

4.

Čonka Ondrej

5.

Horváth Radoslav

6.

Hromňák Samuel

7.

Janiš Jakub

8.

Jaššová Viktória

9.

Kondášová Nina

10.

Leňková Lenka

11.

Marciš Marco

12.

Mitro Benjamín

13.

Prekopová Karolína

14.

Rexová Dominika

15.

Rubaninská Ema

16.

Slezák Tomáš

17.

Sopková Melánia

18.

Timko Martin

19.

Turták Ján

20.

Turták René

21.

Turták Samuel

22.

Vaštagová Ladislava

23.

Wengrin Alexander

24.

Zahoranská Ema Lujza

 Tr. učiteľka: Mgr. Oľga Blanárová

Obsah accordion

1.

Bergou Nela

2.

Bunda Kristián

3.

Engel Róbert

4.

Gadusová Lenka

5.

Gédra Peter

6.

Gubalová Sofia Zuzana

7.

Guman Jakub

8.

Haraj Alex

9.

Harakaľová Nina

10.

Horváth Adam

11.

Hricsáková Vanesa

12.

Husťaková Lenka

13.

Kakalejčík Oliver

14.

Kobáková Natália

15.

Kočišová Nella

16.

Lorenčik Patrik

17.

Mikloš Róbert

18.

Orbanová Karin

19.

Palík Martin

20.

Peterková Laura

21.

Siváková Klaudia

22.

Turták Luis Roberto

 Tr. učiteľka: Mgr. Erika Vasilenko

1.

Benke Kristián

2.

Brestovič Vladimír

3.

Čorba Róbert

4.

Farkašová Kristýna

5.

Gajdoš Zdenko

6.

Goč Matúš

7.

Grega Branislav

8.

Jablonická Diana

9.

Lovašiová Tamara

    10.

Máte Tomáš

    11.

Mizerová Tiffany

 12.

Molnár Daniel

 13.

Pokuta Martin

 14.

Pulmanová Timea

 15.

Rajničová Monika

 16.

Rajničová Veronika

 17.

Tabačáková Lilien

 18.

Timko Peter

 Tr. učiteľka: Mgr. Mária Soláriková

1.

Bača Jakub

2.

Bačová Alžbeta

3.

Bartoš Peter

4.

Belán Daniel Andrej

5.

Biroš Dávid

6.

Fertáčová Viktória

7.

Fida Tobiáš

8.

Gédra Richard

9.

Hložný Martin

10.

Hrehor Michal

11.

Javorčíková Klaudia

12.

Kalanin Filip

13.

Költöová Natália

14.

Kotian Lukáš

15.

Magyar Zoltán Oliver

16.

Perekstová Viktória

17.

Petrášová Mia

18.

Petrilová Alex

19.

Poprik Daniel

20.

Prezbruchová Zuzana

21.

Pulman Filip

22.

Sabol Oliver

23.

Starková Emma

24.

Straková Natália

25.

Tabačková Natália

26.

Travnicsek Ján

27.

Túrocziová Sofia

 Tr. učiteľka: Mgr. Ivona Dovalová

1.

Andrášik Samuel

2.

Bartoš Boris

3.

Cichý Brian

4.

Demjanovičová Nina

5.

Dziak Denis

6.

Forrai Filip

7.

Havlová Martina

8.

Hryniow Simon Edward

9.

Hurtová Dominika

10.

Jančíková Liliana

11.

Janiszewska Kiara

12.

Kapko Michal

13.

Kovaľ Samuel

14.

Lengyelová Elena

15.

Ľoľo Martin

16.

Marcišová Vivienne

17.

Maťašovská Ema

18.

Michalková Tamara

19.

Palin Karoline Amariah

20.

Ruščáková Alexandra

21.

Saloňová Natália

22.

Sceranková Vanesa

23.

Sedláčeková Daniela

24.

Smolák Matúš

25.

Struhárová Natália

26.

Vavreková Klára

27.

Zakucia Michal

 Tr. učiteľka: Mgr. Darina Petríková

1.

Bánom Rastislav

2.

Belán Richard

3.

Bodnárová Stanislava

4.

Čajková Lenka

5.

Demková Sabina

6.

Fečo Dárius

7.

Fečo Sebastian

8.

Gogoľ Alex

9.

Halás Tomáš

10.

Jurková Karin

11.

Kanalašová Dominika

12.

Kantoráková Emma

13.

Klapáčová Sofia

14.

Krajňáková Natália

15.

Krištanová Laura

16.

Macko Patrik

17.

Macková Ema

18.

Markovičová Ella

19.

Mazáková Laura

20.

Pokuta Edmond

21.

Roziková Tamara

22.

Runčák Matej

23.

Štěpánková Jana Alexandra

24.

Vasiľková Viktória

25.

Závacká Ráchel

Tr. učiteľka: Mgr. Marianna Pavelčáková

Obsah accordion

1.

Bandura Sebastián

2.

Bekeč Tobias

3.

Belovičová Alexandra

4.

Čonka Dávid

5.

Dužda Dominik

6.

Eröš Alex

7.

Farkašová Natália

8.

Giňa Patrik

9.

Gnepa Filip

10.

Haraj Filip

11.

Hockicková Sandra

12.

Hudák Marek

13.

Hudáková Darina

14.

Jeso Lukáš

15.

Kriška Tomáš

16.

Kupecová Jessica Ashleigh

17.

Lančaričová Natália

18.

Laníková Vanessa

19.

Lengyel Adam

20.

Majláthová Simona

21.

Pavanová Petra

22.

Petro Patrik Samuel

23.

Petrová Lucia Vanessa

24.

Richnavský Adam

25.

Sagánová Barbora

26.

Sopková Vanesa

27.

Šamko Kristián

28.

W ardylová Soňa

29.

Zahoranská Michaela

 Tr. učiteľka: Ing. Karolína Dubovská

1.

Balog Dezider

2.

Blandónová Lea

3.

Bodo Daniel

4.

Drozda Patrik

5.

Dúha Tomáš

6.

Forrai Daniel

7.

Gregová Patrícia

8.

Harakaľová Vanessa

  9.

Herceg Peter

10.

Jendrušáková Natália

11.

Kmec Alex

12.

Kmec Sebastián

13.

Kmiť Jakub

14.

Macková Simona

15.

Madzsóová Frederika

16.

Mariňák Alexander

17.

Mimová Nina

18.

Mráz Patrik

19.

Nikolaj Rina

20.

Nikolaj Tina

21.

Péchy Alan

22.

Petrilová Charlotte

23.

Serafín Patrik

24.

Siváková Romana Eszmeralda

25.

Vozár Martin

Tr. učiteľka: Mgr. Iveta Križanová

1.

Bačo Kristián

2.

Baldys Dávid

3.

Bujnovská Alexandra

4.

Dunová Daniela

5.

Fuseková Sofia

6.

Futejová Alexandra

7.

 Gáborik Slavomír

8.

Gédrová Daniela

9.

Giňa Peter

10.

Gondoľ Nikolas

11.

Heczeyová Sofia

12.

Hudáková Vivien

13.

Chovanová Michaela

14.

Kanči Kristián

15.

 Kaško Viktor

16.

 Keslerová Vanesa

17.

Kvetko Marko

18.

Lévaiová Nikol

19.

 Lukáčiková Nikola

20.

Marek Tomáš

21.

Matejov Michal

22.

Mikulová Ráchel

23.

Sekáč Rainer

24.

Surgentová Nina

25.

Švecová Klaudia

26.

Takáč Marco

27.

Tirindová Veronika

28.

Váraljay Vanessa

29.

Železník Oliver

Tr. učiteľka: Mgr. Judita Andrijková

1.

Balogová Vanessa

2.

Boldocký Juraj

3.

Brinský Róbert

4.

Daňková Michaela

5.

Gáborová Kamila

6.

Gáborová Romana

7.

Hockicko Lukáš

8.

Hockicková Sofia

9.

Hricišin Martin

10.

Hudák Matej

11.

Kakalejčík Samuel

12.

Majerská Michaela

13.

Mihalik David

14.

Mihaliková Sára

15.

Mruz Christopher

16.

Nagy René

17.

Novák Tomáš

18.

Pagač Richard

19.

Palin Vivienne Inara

20.

Rafaelisová Sofia

21.

Sabol Šimon

22.

Stoláriková Kristína

23.

Štipková Karolína

24.

Takáčová Simona

   25.

Vavrek Patrik

26.

Vincejová Natália

27.

Závacký Šimon

 Tr. učiteľka: Mgr. Andrea Pangrácová