Zoznamy tried v školskom roku 2022/23

Prvý stupeň

Obsah accordion

1

Bobáková Eliška

2

Brestovič Adrián

3

Dubinský Radko

4

Elischer Damián

5

Fedorčák Darci Elen

6

Györiová Barbora

7

Halásová Tamara

8

Hercegová Andrea

9

Jeňo Miroslav

10

Joška Stanislav

11

Kaško Erik

12

Lešková Ester

13

Ľoľová Liana

14

Majorošová Emma

15

Pipoly Sebastián

16

Sedláková Dominika

17

Samecová Tamara

18

Sugárová Olívia

19

Šimaľ Rudolf

20

Tomko Matias

21

Velďáková Timea

22

Vajda Maxim


 Tr. učiteľka: Mgr. Ingrid Kičurová

 

1.

Almášiová Zara

2.

Čech Martin

3.

Duna Adrián

4.

Gallová Olívia

5.

Hricsáková Lila

6.

Karp Maxim

7.

Kováčová Kristína

8.

Kurhajec Jonatán

  9.

Maco Tomáš

10.

Mamrillová Hana

11.

Maťašovský Dominik

12.

Markuš Vivien

13.

Miňová Emma

14.

 Mirzoyan Tigran Thomas

15.

Pavuková Alexandra

16.

Rejdová Sofia

17.

Šestáková Vanessa

18.

Šofranko Lukáš

19.

Šrámek Matúš

20.

Tothová Sofia

21.

Turták Lukáš

22.

Weisz Sebastián

  

Tr. učiteľka: Mgr. Ružena Draškovičová

1.

Balog  Sebastián

2.

Daduľáková  Nikola

3.

Demjanovičová  Klára

4.

Hrabčák  Lukáš

5.

Juhár  Timon

6.

Jurko  Lukáš

7.

Jurko  Matúš

8.

Ladomyriak  Kirill

9.

Makó  Kristína

10.

Matejíčeková  Júlia

11.

Mura  Richard

12.

Nepela  Damián

13.

Orosová Dominika

14.

Papáčová  Lenka

15.

Prezbruchová  Kristína

16.

Sivák  Patrik

17.

Staš  Hana

18.

Šimková  Laura

19.

Tušajová  Lea

20.

Weissová  Vivien

21.

Záhorská  Mya

22.

Zsigmondy  Dominik

     

Tr. učiteľka: Mgr. Eva Koreňová

 

1.

Andrejčáková Natália

2.

Baltes Matias

3.

Bergou Peter

4.

Čaja Martin

5.

Čitáková Ema

6.

Dolník Jakub

7.

 Fecková Alexandra

8.

Hatalová Natália

9.

Chrástecký Lukáš

10.

Luková Bianka

11.

Macko Richard

12.

Mačejková Viktória

13.

Majláthová Viktória

14.

Peková Anna Mária

15.

Pirochová Lejla

16.

Puskás Petronela

17.

Rendeš Michal

18.

Sabol Jakub

19.

Senyna Anastázia

20.

Šimon Rea

21.

Vajda Damián

22.

Vrábel Jakub 

 

Tr. učiteľka: Mgr. Gizela Pipiaková

1.

Baldys Lukáš

2.

Baldysová Alexandra

3.

Bányászová Zara

4.

Borovský Daniel

5.

Čavarová Kristína

6.

Čisár Roman

7.

Domanič Tobias

8.

Dvorožňáková Rebeka

9.

Hudáková Gerlinda

10.

Kollárová Natália

11.

Lengyel Martin

12.

Makó Liliana

13.

Minarik Marko

14.

Palaščák Kristián

15.

Pavlik Jakub

16.

Poláková Sára

17.

Schürgerová Nina

18.

Sokolová Eliška

19.

Sýkora Michal

20.

Talpaš Jozef

21.

Vasilenko Jasmína

 

 Tr. učiteľka: Mgr. Mária Mamrillová

Obsah accordion

1

ANTOŠOVÁ Miroslava

2

BALÁŽ Kristán

3

DIKOVÁ Veronika

4

DOBROVIČ Marek

5

FOGMEGOVÁ Nina

6

GEORGIEV Timea

7

GRAJCAROVÁ Laura

8

HEGEDUŠOVÁ Sofia

9

KANALAŚ Daniel

10

KLEMA Adrián

11

KOPČIKOVÁ Miriam

12

KOVÁČOVÁ Zuzana

13

LACKO Lukáš

14

MIŠKOVIČOVÁ Petra

15

ONTKOVÁ Katarína

16

PAPUGA Samuel

17

REVŤÁKOVÁ Soňa

18

SZAPOLA Martin

19

ŠTAPINSKÝ Adam

20

VOĽANSKÝ Stanislav

21

TURTÁK Michal

 

Triedna učiteľka: Mgr. Jarmila Somošová

1.

Baláž Sebastian

2.

Bodnárik Július

3.

Čisár Maximus

4.

Ďurica Gabriel

5.

Engelová Natália

6.

Havranová Eva

7.

Havrilová Katarína

8.

Hámborská Maxine

9.

Hriňák Timon

10.

Jass Marko

11.

Komjáthy Stella

12.

Kriška Mateo

13.

Kuna Jakub

14.

Miklošitšová Kristína

15.

Mykhed Matvii

16.

Pasztiráková Diana

17.

Rohaľová Barbora

18.

Rubaninská Klára

19.

Sabolová Natália

20.

Smolka Maximilián

21.

Sokol Patrik

22.

 

Šidlovský Juraj

23.

Tažik Sofia

24.

Zahoranský Jakub Peter

 

 Tr. učiteľka: Mgr. Jana Kleitsová

1.

AL – Rashed Bader Fahad

2.

Bačová Karin

3.

Beck Zara

4.

Boldyžárová Daniela

5.

Čepejová Ela

6.

Duždová Sophia

7.

Grega Samuel

8.

Hajči Karol

9.

Kardošová Laura

10.

Kováč Damián

11.

Lachváčová Adriána

12.

Lipa Dominik

13.

Loj Sofia Anna

14.

Mačugová Hana

15.

Schlosserová Sára

16.

Slezák Štefan

17.

Smereková Terézia

18.

Somoši Samuel

19.

Šarišský Lukáš

20.

Vincej Viliam

21.

Zipser Alex

 

 Tr. učiteľka: Mgr. Kristína Ščepitová

1.

Adzima Šimon

2.

Andrejčáková Lívia

3.

Bati Ramon

4.

 Biharii Ariadna

5.

Biroš Kristián

6.

Borzová Sofia

7.

Dlugošová Adela

  8.

Dobrovská Ľudmila

  9.

Ferencová Natália

10.

Galea Jacob

11.

Horváth Viktor

12.

Kosť Michal

13.

Kotianová Lucia

14.

Kováčová Karin

15.

Kriška Max

16.

 Levchenko Volodymyr

17.

Matová Tereza

18.

Mňahunčáková Ema

19.

Pčola Richard

20.

Petrášová Simona

21.

Šudík Lucas

22.

Timko Šimon

 

Tr. učiteľka: Mgr. Jana Gáliková

1.      

Andreji Tomáš

2.      

Budik Adam

3.      

Cichý Gabriel

4.      

Gajdoš Adam

5.      

Gondoľová Ella

6.      

Horváthová Emília Lea

7.      

Janáková Vivien

8.      

Kašková Jasmine

9.      

Kecer Nikolas

10.   

Kočutová Katarína

11.   

Kurucová Kornélia

12.   

Lukačovičová Sofia

13.   

Macko Leo

14.   

Macková Monika

15.   

Miklóš Tobias

16.   

Petraško Matúš

17.   

Pokuta Frederik

18.   

Štefanovičová Alexandra

19.   

Trojová Lea

20.   

Turták Dávid

21.   

Tušaj Timotej

                                      

 Tr. učiteľka: Mgr. Lenka Vantová

Obsah accordion

 

1.   

Veronika Balážová

2.   

Bodnárová Natália

3.   

Brutvanová Viktória

4.   

Fazekaš Michal

5.   

Ferková Simona

6.   

Gločeková Beáta

7.   

Horváthová Martina

8.   

Hrehor Jakub

9.   

Kalmár Patrik

10.            

Kmeť Martin

11.            

Kotlár Samuel

12.            

Mati Dávid

13.            

Mikloš Denis

14.            

Palková Nikol

15.            

Paulovská Nina

16.            

Rzuhovský Sebastián

17.            

Surmaj Ján

18.            

Šerfözöová Gabriela

19.            

Verešpejová Sofia

20.            

Vrábel Peter

21.            

Wardyla Damián

22.            

Zahoranský Richard

 

Tr. učiteľka: PaedDr. Zuzana Hančikovská

1.

Bachratá Karolína

2.

Farkašová Karolína

3.

Gáborová Timea

4.

Gadóciová Liliana

5.

Gallová Nelly

6.

Giertl Adriana

     7.

Gočová MIchaela

8.

Hejda Sebastián

9.

Janišová Sofia

   10.

Končošová Sarah

11.

Lazorová Laura

12.

Leško Patrik

13.

Pavlíková Timea

14.

Pokutová Silvia

15.

Sabolová Bianka

16.

Sedlická Emma

17.

Siváková Natália

18.

Stankovičová Daniela

19.

Urbanec Lukáš

20.

Vaco Jakub

21.

  Wengrin Alice

22.

Záhorská Victoria

  

Tr. učiteľka: Mgr. Katarína Cehuľová

1.

Brestovič Tibor

2.

Cséfalvay Dominik

3.

Diková Olívia

4.

Dulín Kamil

5.

Farkašová Miriam

6.

Feňovčíková Dorota

7.

Fidová Sabína

8.

Geletka Michal

9.

Hiščák Hugo

10.

Hrehorová Timea

11.

Hricišin Peter

12.

Jusko Martin

13.

Kesely Tóthová Nela

14.

Losenská Lenka

15.

Mojdisová Renáta

16.

Molnár Radovan

17.

Nepela Matias

18.

Papáčová Emma

19.

Rafaelis Oliver

20.

Redajová Nela

21.

Talpašová Nina

22.

Toth Dominik

23.

 Vojcek Patrik

  

Tr. učiteľka: Mgr. Ľudmila Petrisková

1.

Čužiová Diana

2.

Domanič Adam

3.

Fabianová Anna Liana

4.

Hmilánska Vivien

5.

Jurašek Viktor

6.

Kopčíková Mária

7.

Majcherová Nina

8.

Matej Jaroslav

9.

Melničáková Zuzana

   10.

Milaniaková Alexandra

   11.

Mlynarčíková Sofia

12.

Mráz Samuel

13.

Omelchenko Platon

14.

Pavuková Karin

15.

Porvazník Jozef

16.

Puskás Andrej

17.

Sajko Marcus

18.

Slivko Patrik

19.

Somoši Leonard

20.

Takáč Oliver

21.

Tomčík Leo

22.

Turtáková Katie

 

 Tr. učiteľka: Mgr. Lenka Kridlová

1.

Baltes        Tobias

2.

Bánomová   Natália

3.

Belán          Adam

4.

Bodnárová   Karin

5.

Čavarová    Alexandra

6.

Farkaš        Adrián

7.

Hauksová    Miroslava

8.

Hercegová   Daniela

9.

Horváthová  Carmen

    10.

Hricová        Vanesa

11.

Jakubko       Lukáš

12.

Klima            Maxim

13.

Kokinda        Boris

14.

Palin Viktoria Karena

15.

Perekstová   Natália

16.

Rajkovits     Gabriela

17.

Sivák        Sebastián

18.

Soták          Michal

19.

Sýkora       Jozef

20.

Szücs        Damián

21.

Tomčík      Oliver

22.

Zamba       Adam

23.

Zázrivá        Ema

 

 Tr. učiteľka: Mgr. Dana Képesová

1.

Benediková Eliška

2.

Butala Lukáš

3.

Cáfal Michal

4.

Capko Ján

5.

Čoros Viliam

6.

Fekete Adam

7.

Grešš Mia

8.

Horváthová Nella

9.

Hrešková Karin

   10.

Jakabová Ema

11.

Jašková Nina

12.

Korba Samuel

13.

Koščová Martina

14.

Kovaľ Martin

15.

Lukáčovič Samuel

16.

Orosová Jana

17.

Rendeš Peter

18.

Sagánová Jana

19.

Sauer Teo

20.

Schürger Samuel

21.

Szapola Jakub

22.

Ščerba Samuel

23.

Vasilenko Auróra

24.

Vavrek Alex

  

Tr. učiteľka: Mgr. Ivana Losenská

Druhý stupeň

Obsah accordion

1.

 Al-Rashed Meshari Fahad Bader

2.

Baňacký Tobias

3.

Ferko Dávid

4.

Gaľa Lukáš

5.

Godlová Alexandra

6.

Hricko Richard

7.

 Joška Marko Antonio

8.

 Kostíková Tea

9.

Krištanová Sofia

10.

 Kuna Michal

11.

Kvetková Natália

12.

Lešták Šimon

13.

 Mikula Patrik

14.

 Pčolová Patrícia

15.

Pokuta Adrián

16.

Pokutová Dominika

17.

Redajová Zuzana

18.

Rumanská Petra

19.

Siváková Ariana

20.

Slabý Karel

21.

Timková Sofia

22.

Tóthová Vanesa

23.

Vargová Ema

   

Tr. učiteľka: Mgr. Judita Andrijková

1.

Bardiovská Ema

2.

Benke Sebastián

3.

Droppová Nela

4.

Fedoročková Ema

5.

Gáborová Jolika

6.

Grejtáková Emília

7.

Hrabkovská Nina

8.

Jánošová Dajana

  9.

Luka Jozef

10.

Luka Marián

11.

Mikula Benjamín

12.

Miľová Barbora

13.

Nazmudinovová Karolína

14.

Sceranková Nelly

15.

Senaj Jakub

16.

Slaninová Ela

17.

Šidlovský Adam

18.

Voš Jakub

19.

Zajarošová Simona

20.

Zakuciová Miriama

21.

Závacká Vivien

  

Tr. učiteľka: Mgr. Andrea Pangrácová

1.

Balogová Melissa

2.

Blahová Laura

3.

Brinský Mathias

4.

Čuchtová Soňa

5.

Diková Andrea

6.

Draškovič Alexander

7.

Dunová Denisa

8.

Dunová Klaudia

9.

Gontkovičová Sarah

10.

Gríger Adrián

11.

Hritzová Karolína

12.

Kalmárová Patrícia

13.

Köverová Malvína

14.

Lukáčiková Tamara

15.

Lukačková Vivien

16.

Ondračková Zuzana

17.

Parnicová Laura

18.

Petrík Martin

19.

Revťák Alex

20.

Saloň Matúš

21.

Siváková Mariana

22.

Šuha Tomáš

23.

Róbert Turták

  

Tr. učiteľka: Mgr. Miriam Komárová

1.

Ablonczy Lucas

2.

Benková Nina

3.

Bojčíková Dominika

4.

Borovský Bruno

5.

Čandová Sofia

6.

Dobrovičová Dorota

7.

Gábor Damián

8.

Gábor Sebastián

  9.

Grešová Kiara

10.

Jančura Marek

11.

Janiszewski Maxim

12.

Kanči Pavol

13.

Kish Patrik

14.

Kmecová Tamara-Charlotte

15.

Kučera Márius

16.

Leško Samuel

17.

Luková Karin

18.

Pekárová Sára

19.

Pokutová Melisa

20.

Pokutová Sofia

21.

Spodniaková Lea

22.

Strickland Emma Claire

23.

Vlková Ľubomíra

 

 Tr. učiteľka: Ing. Lenka Macková, PhD.

1.

Berko Ján

2.

Bočkorášová Karolína

3.

Bunda Sebastián

4.

Dešková Daniela

5.

Domingos Luana

6.

Drábiková Simona

7.

Dubovecký Richard

8.

Dunová Dominika

9.

Figmigová Tereza

   10.

Garbarčiková Laura

11.

Gášpár Peter

12.

Gédrová Karolína

13.

Gondoľ Filip

14.

Hauksová Stanislava

15.

Kekešová Alexandra

16.

Krakovský Dominik

17.

Markovič Róbert

18.

Mikolajová Sofia

19.

Paluf Šimon

20.

Sauerová Laura

21.

Siváková Patrícia

22.

Sivuľka Tomáš

23.

Tokár Šimon

24.

Tomášová Lia

25.

Vajda Michal

26.

Vrábel Tomáš

27.

Vuľcha Michal

28.

Zambová Rebeka

 

Tr. učiteľka: RNDr. Erika Gáliková

Obsah accordion

1.

Ádámová Tamara

2.

Antošová Martina

3.

Baláž Jaroslav

4.

Budiková Simona

5.

Čoros Emil

6.

Dušová Lara Sophia

7.

Hiščáková Emma

8.

Horváth Kristián

9.

Jakubišin Ján

10.

Jánošová Amália

11.

Janusko Mikuláš

12.

Kováč Timotej

13.

Kováčová Kamila

14.

Láska Jakub

15.

Ligušová Nikola

16.

Matejíčeková Karolína

17.

Mimová Nela

18.

Orlovský Dominik

19.

Papugová Sophia

20.

Priehradníková Ema

21.

Sedlák Daniel

22.

Sopko Erik

23.

Sýkorová Katarína

24.

Takácsová Karin

25.

Turták Dávid

26.

Verešpej Martin

  

Tr. učiteľka: Mgr. Edita Vidová

1.

Falat Slavomír

2.

Farkašová Noemi

3.

Garan Tomáš

4.

Gočiková Lucia

5.

Jankovicsová Silvia

6.

Javorčík Róbert

7.

Levchenko Kateryna

8.

Milkovičová Lilien

9.

Mitrová Megan

10.

Mokanu Kiril

11.

Nagyová Sofia

12.

Petrová Liana Pavlína

13.

Pľutová Kristína Mária

14.

Povolný Tomáš

15.

Rohaľová Laura

16.

Ružička Filip

17.

Sokol Daniel

18.

Šalapková Dominika

19.

Šipoš Maximilián

20.

Štepánek  René Sebastián

21.

Šudík Róbert

22.

Turták René

23.

Žigová Adriana

 

Tr. učiteľka: Mgr. Viktória Kajlová

1.

Bartoš Boris

2.

Benke Kristián

3.

Beregi Adrian

4.

Brezo Sebastián

5.

Dlugoš Daniel

6.

Farkaš Samuel

7.

Farkašová Kristýna

8.

Feňovčík Dominik

9.

Gajdoš Zdenko

10.

Goč Matúš

11.

Hanuseková Lenka

12.

Husár Lukáš

13.

Lovašiová Tamara

14.

Macko Samuel

15.

Mizerová Tiffany

16.

Ondrej Michal

17.

Palečko Samuel

18.

Pavlíková Terézia

19.

Petrík Martin

20.

Pošthová Ria

21.

Pulmanová Timea

22.

Pustelník Maroš

23.

Rumanská Juliana

24.

Šamko Kristián

25.

Vojceková Barbora

26.

Zvarík Michal

 

   Tr. učiteľka: Mgr. Dagmar Babejová

1.

Andrejiová Alexandra

2.

Bandurová Emma Vivien

3.

Brestovič Vladimír

4.

Cáfal Martin

5.

Čonka Ondrej

6.

Čorba Róbert

7.

Grega Branislav

8.

Horváth Radoslav

9.

Hromňák Samuel

10.

Janiš Jakub

11.

Jaššová Viktória

12.

Kondášová Nina

13.

Leňková Lenka

14.

Marciš Marco

15.

Máté Tomáš

16.

Mitro Benjamín

17.

Prekopová Karolína

18.

Rajničová Monika

19.

Rajničová Veronika

20.

Rexová Dominika

21.

Rubaninská Ema

22.

Slezák Tomáš

23.

Sopková Melánia

24.

Timko Martin

25.

Turták Ján

26.

Turták Samuel

27.

Vaštagová Ladislava

28.

Wengrin Alexander

29.

Zahoranská Ema Lujza

  

Tr. učiteľka: Mgr. Mária Soláriková

1.

Bašta Alex

2.

Bergou Nela

3.

Bunda Kristián

4.

Engel Róbert

5.

Gadusová Lenka

6.

Gédra Peter

7.

Gubalová Sofia Zuzana

8.

Guman Jakub

9.

Haraj Alex

10.

Harakaľová Nina

11.

Horváth Adam

12.

Hricsáková Vanesa

13.

Husťaková Lenka

14.

Kakalejčík Oliver

15.

Kočišová Nella

16.

Lorenčik Patrik

17.

Mikloš Róbert

18.

Molnár Daniel

19.

Orbanová Karin

20.

Palík Martin

21.

Peterková Laura

22.

Pokuta Edmond

23.

Siváková Klaudia

24.

Šingovský Marek

25.

Timko Peter

26.

Turták Luis Roberto

 

 Tr. učiteľka: Mgr. Erika Vasilenko

Obsah accordion

1.

Bača Jakub

2.

Bačová Alžbeta

3.

Bartoš Peter

4.

Belán Daniel Andrej

5.

Biroš Dávid

6.

Fertáčová Viktória

7.

Fida Tobiáš

8.

Gédra Richard

  9.

Hrehor Michal

10.

Javorčíková Klaudia

11.

Kalanin Filip

12.

Költöová Natália

13.

Kotian Lukáš

14.

Magyar Zoltán Oliver

15.

Perekstová Viktória

16.

Petrášová Mia

17.

Petrilová Alex

18.

Poprik Daniel

19.

Prezbruchová Zuzana

20.

Pulman Filip

21.

Sabol Oliver

22.

Starková Emma

23.

Straková Natália

24.

Tabačková Natália

25.

Travnicsek Ján

26.

Túrocziová Sofia

 

 Tr. učiteľka: Mgr. Ivona Dovalová

1.

Andrášik Samuel

2.

Cichý Brian

3.

Demjanovičová Nina

4.

Dziak Denis

5.

Forrai Filip

6.

Hryniow Simon Edward

7.

Hurtová Dominika

8.

Jančíková Liliana

  9.

Janiszewska Kiara

10.

Kapko Michal

11.

Kovaľ Samuel

12.

Lengyelová Elena

13.

Ľoľo Martin

14.

Marcišová Vivienne

15.

Maťašovská Ema

16.

Michalková Tamara

17.

Palin Karoline Amariah

18.

Ruščáková Alexandra

19.

Saloňová Natália

20.

Sceranková Vanesa

21.

Siváková Romana Eszmeralda

22.

Smolák Matúš

23.

Struhárová Natália

24.

Vavreková Klára

25.

Zakucia Michal

 

 Tr. učiteľka: Mgr. Silvia Štrusová

1.

Bartková Karolína

2.

Bánom Rastislav

3.

Belán Richard

4.

Bodnárová Stanislava

5.

Čajková Lenka

6.

Demková Sabina

7.

Fečo Dárius

8.

Fečo Sebastian

9.

Gogoľ Alex

10.

Halás Tomáš

11.

Jurková Karin

12.

Kanalašová Dominika

13.

Kantoráková Emma

14.

Klapáčová Sofia

15.

Krištanová Laura

16.

Macková Ema

17.

Markovičová Ella

18.

Mazáková Laura

19.

Roziková Tamara

20.

Runčák Matej

21.

Štěpánková Jana Alexandra

22.

Vasiľková Viktória

23.

Závacká Ráchel

 

Tr. učiteľka: Mgr. Marianna Pavelčáková

1.

Bandura Sebastián

2.

Bekeč Tobias

3.

Belovičová Alexandra

4.

Čonka Dávid

5.

Dužda Dominik

6.

Eröš Alex

7.

Farkašová Natália

8.

Giňa Patrik

9.

Gnepa Filip

10.

Haraj Filip

11.

Hockicková Sandra

12.

Hudák Marek

13.

Hudáková Darina

14.

Jeso Lukáš

15.

Kupecová Jessica Ashleigh

16.

Lančaričová Natália

17.

Laníková Vanessa

18.

Lengyel Adam

19.

Majláthová Simona

20.

Petro Patrik Samuel

21.

Petrová Lucia Vanessa

22.

Richnavský Adam

23.

Sagánová Barbora

24.

Sopková Vanesa

25.

Terenia Mykhailo

26.

Wardylová Soňa

27.

Yanchuk Snizhana

28.

Zahoranská Michaela

 

 Tr. učiteľka: Mgr. Viera Harmincová

1.

Blandónová Lea

2.

Božik Branislav

3.

Drozda Patrik

4.

DúhaTomáš

5.

Forrai Daniel

6.

Gregová Patrícia

7.

Harakaľová Vanessa

8.

Herceg Peter

  9.

Jendrušáková Natália

10.

Kmec Alex

11.

Kmec Sebastián

12.

Kmiť Jakub

13.

Macková Simona

14.

Madzsóová Frederika

15.

Mariňák Alexander

16.

Mimová Nina

17.

Mráz Patrik

18.

Ontko Lukáš

19.

Péchy Alan

20.

Petrilová Charlotte

21.

Serafín Patrik

22.

VozárMartin

 

Tr. učiteľka: Mgr. IvetaKrižanová