Oznamy pre rodičov I. stupňa o začiatku školského roka 2022/23

1.ROČNÍK

 • do 5.9.2022 –   vyplatiť obedy, prihlasovanie a odhlasovanie z obeda zabezpečuje rodič,
 • 9.2022 –  doniesť vyhlásenie o bezpríznakovosti, žiaci odchádzajú domov o 9:30,
 • .9.2022 –  doniesť aktovku, písacie potreby, farbičky, maľovanku, náčrtník, prezuvky (prezuvky nesmú mať čiernu podrážku a označiť ich menom),
 • 9.2022 –  učí sa podľa rozvrhu,
 • od 5.9. do 9.9.2022 – môžu rodičia prvákov vstupovať do priestorov školy /doprovod/, po tomto termíne len po dohode s triednou učiteľkou.
 • 9.2022  –  doniesť všetky pomôcky na TSV, nezabudnúť označiť  ich menom a triedou ,
 • 9.9.2022 – doniesť všetky pomôcky na VYV

Triedny aktív ZRPŠ sa uskutoční  v I.C triede 7.9.2022 o 16:30 hod. / Potrebné doniesť 50 eur/

 Dieťa dostane:

 • súbor zošitov na písanie
 • šlabikár

Dieťaťu treba pripraviť :

 • zošity: č. 510 ( 3 ks ), č. 5110 ( 2 ks ), č. 511 s pomocnou linkou ( 6 ks ), č. 513 ( 3 ks ), č. 624 ( 2ks ), č. 420 ( 2 ks ) – na zošity prosíme napísať len meno a triedu
 • písacie potreby: ceruza č. 2 ( 2 ks ), guma, strúhadlo, plniace pero / atramentové /, zastrúhané pastelky, obaly na učebnice a zošity
 • vrecúško na telesnú výchovu: biele tričko, ľubovoľné kraťasy ( resp. tepláky), športová obuv s bielou podrážkou, švihadlo. Označené menom vložiť  do vrecúška.
 • vrecúško na výtvarnú výchovu: 30 ks malých výkresov, 10  veľkých výkresov, náčrtník A 4,  farebný papier – pestré farby, vodové farby, plochý štetec – tenký, hrubý, okrúhly štetec – tenký , hrubý, handrička, nádoba na  vodu, plastelína, špajle – 5 ks, voskovky, farbičky, guma, strúhadlo, lepidlo disperzné aj tyčinkové, obrus na lavicu, zástera, nožnice,  všetko zabaliť do vrecúška  s menom.

Ponuka ZÁUJMOVÝCH KRÚŽKOV je zverejnená na stránke našej školy: https://zsbelehradska.sk/ponuka-zaujmovych-cinnosti/Bližšie informácie získate na ZRPŠ.

Milí  žiaci, úspešný štart do nového školského roka Vám i Vašim rodičom želá aša pani učiteľka

*****************************************************

2.ROČNÍK

 • Od 6. 9. (utorok) :
 • – 4. triednická hodina (preberanie šk. pomôcok, školský poriadok, príprava zošitov)
 • vyuč. hodina – podľa rozvrhu
 • doniesť prezuvky (nesmú mať čiernu podrážku)
 • doniesť aktovku a v nej:
 • zošity,
 • peračník, písacie potreby (2 ostrúhané ceruzy, guma, farbičky, strúhadlo, tyčinkové lepidlo, zelené pero, modré pero 2 ks) + na MAT nosiť trojuholníkové pravítko s ryskou, 30 cm pravítko, kružidlo)
 • omaľovanku alebo zošit na kreslenie.

Zošity:  

 • notový zošit (stačí aj minuloročný), zošity prosíme nevypisovať (ak len meno – paličkovým písmom), na zošity napísať len meno paličkovým , písmom, zošity obaliť, č. 5110 (1 ks), č. 512 (6 ks),č. 513 (5 ks), č. 624 (2 ks), č. 420 (2 ks), č. 520 (2 ks)

Hygienické potreby:

1 balenie vyťahovacích hygienických vreckoviek

Výtvarná  výchova

 • 20 ks malých výkresov, 20  veľkých výkresov, náčrtník A 4, 2 ks farebný papier – pestré farby 20 kusový, vodové farby, temperové farby – len základné farby, paleta, handrička, nádoba na  vodu, plastelína, voskovky, farbičky, ceruza č. 2 a 1, lepidlo disperzné aj tyčinkové, zástera, nožnice, jutový špagát, obrus na lavicu, všetko zabaliť do vrecúška a označiť menom

Telesná  výchova

 • viditeľne označené menom vložiť  do vrecúška, ktoré sa dá stiahnuť (nie do igelitky), tričko, ľubovoľné kraťasy, resp. tepláky, (v zimnom období určite dlhé tepláky a mikina na zips), športová obuv s bielou podrážkou, švihadlo, malá loptička

 Jedáleň je v prevádzke od 6. 9. (utorok) – dieťa je potrebné prihlásiť.

 Od 7. 9. (streda) – prebieha vyučovanie podľa rozvrhu.


Ponuka ZÁUJMOVÝCH KRÚŽKOV je zverejnená na stránke našej školy: https://zsbelehradska.sk/ponuka-zaujmovych-cinnosti/ .

 Milí žiaci!

Úspešný štart do nového školského roka  Vám i Vašim rodičom želá Vaša pani učiteľka

*******************************************************

3.ROČNÍK

 • Od 6. 9. (utorka) :
 • – 4. triednická hodina (preberanie šk. pomôcok, školský poriadok, príprava zošitov)
 • vyuč. hodina – podľa rozvrhu
 • doniesť prezuvky (nesmú mať čiernu podrážku)
 • doniesť aktovku a v nej:
 • zošity,
 • peračník, písacie potreby (2 ostrúhané ceruzy č., guma, farbičky, strúhadlo, tyčinkové lepidlo, zelené pero, modré pero 2 ks) + na MAT nosiť trojuholníkové pravítko s ryskou)
 • omaľovanku alebok zošit na kreslenie.

Zošity: zošit č. 5110 (1 ks), zošit č. 523 (10 ks), zošit 420 (2 ks) + 1 zošit pre žiaka na kreslenie, č. 624 (1 ks) – zrkadielko, č. 520 (1 ks) + podložka A (1 ks), notový zošit (stačí aj minuloročný), zošity prosíme nevypisovať (ak len meno – paličkovým písmom),

1 balenie vyťahovacích hygienických vreckoviek

Výtvarná  výchova: 20 ks malých výkresov, 10  veľkých výkresov, 2 ks farebný papier – pestré farby 20 kusový, vodové farby, temperové farby, paleta, plochý štetec – tenký, stredne hrubý, hrubý, okrúhly štetec – tenký, stredne hrubý, hrubý, handrička, tuš, špajle (5 ks), nádoba na  vodu, plastelína, voskovky, farbičky, lepidlo tyčinkové, zástera, nožnice, obrus na lavicu  – všetko zabaliť do krabice (napr. od topánok)  s menom – potrebné doniesť na najbližšiu hodinu VYV.

Telesná  výchova: tričko, ľubovoľné kraťasy, resp. tepláky, (v zimnom období dlhé tepláky a mikina na zips), športová obuv s bielou podrážkou, švihadlo, viditeľne označené menom vložiť  do vrecúška, ktoré sa dá stiahnuť (nie do igelitky)  – potrebné doniesť na najbližšiu hodinu TSV.

 Jedáleň je v prevádzke od 6. 9. (utorok) – dieťa je potrebné prihlásiť.

Od 7. 9. (streda) – prebieha vyučovanie podľa rozvrhu.
Ponuka ZÁUJMOVÝCH KRÚŽKOV je zverejnená na stránke našej školy: https://zsbelehradska.sk/ponuka-zaujmovych-cinnosti/ .

 Milí žiaci!

Úspešný štart do nového školského roka  Vám i Vašim rodičom želá Vaša pani učiteľka

*******************************************************   

4.ROČNÍK

 • Od 6. 9. (utorka) :
 • – 4. triednická hodina (preberanie šk. pomôcok, školský poriadok, príprava zošitov)
 • vyuč. hodina – podľa rozvrhu
 • doniesť prezuvky (nesmú mať čiernu podrážku)
 • doniesť aktovku a v nej:
 • zošity,
 • peračník, písacie potreby (2 ostrúhané ceruzy, guma, farbičky, strúhadlo, tyčinkové lepidlo, zelené pero, modré pero 2 ks) + na MAT nosiť trojuholníkové pravítko s ryskou, 30 cm pravítko, kružidlo)
 • omaľovanku alebo zošit na kreslenie.

Zošity: zošit č. 544 (20 ks), + všetky zošity s linajkami, ktoré im zostali z 3. ročníka – zošit č. 513, 523 (využijeme ich), zošit 440 (1ks), č. 624 (1 ks) – zrkadielko, č. 520 (2 ks) , notový zošit (stačí aj minuloročný), zošity prosíme nevypisovať (ak len meno – paličkovým písmom)

1 balenie vyťahovacích hygienických vreckoviek

Výtvarná  výchova: 30 ks malých výkresov, 20  veľkých výkresov, náčrtník A 4, 1 ks farebný papier – pestré farby 20 kusový, vodové farby, temperové farby, paleta, plochý štetec – tenký, stredne hrubý, hrubý, okrúhly štetec – tenký, stredne hrubý, hrubý, handrička, tuš, špajle (5 ks), nádoba na  vodu, plastelína, voskovky, farbičky, lepidlo tyčinkové, zástera, nožnice, jutový špagát, obrus na lavicu  – všetko zabaliť do krabice (napr. od topánok)  s menom – potrebné doniesť na najbližšiu hodinu VYV.

Telesná  výchova: tričko, ľubovoľné kraťasy, resp. tepláky, (v zimnom období dlhé tepláky a mikina na zips), športová obuv s bielou podrážkou, švihadlo, viditeľne označené menom vložiť  do vrecúška, ktoré sa dá stiahnuť (nie do igelitky)  – potrebné doniesť na najbližšiu hodinu TSV.

 Jedáleň je v prevádzke od 6. 9. (utorok) – dieťa je potrebné prihlásiť.

Od 7. 9. (streda) – prebieha vyučovanie podľa rozvrhu.
Ponuka ZÁUJMOVÝCH KRÚŽKOV je zverejnená na stránke našej školy: https://zsbelehradska.sk/ponuka-zaujmovych-cinnosti/ .

 Milí žiaci!

Úspešný štart do nového školského roka  Vám i Vašim rodičom želá Vaša pani učiteľka