Venček

V jeden krásny februárový večer sa naši siedmaci a ôsmaci zmenili na nepoznanie. Preniesli nás kamsi do rozprávky, v ktorej sa naše slečny stali krásnymi princeznami a chalani úžasnými gentlemanmi. O čom to tu píšem? No predsa o záverečnom ukončení tanečného kurzu – Venčeku, ktorý sa konal vo štvrtok 15.2.2024 v priestoroch SOŠ Železničnej. Nádhernú atmosféru utvrdili naši žiaci skvelými tanečnými výkonmi a predviedli nám tance ako valčík, polka, čača, tango a iné. Ktoré trénovali niekoľko týždňov pod vedením p. Poprockého. Rodičia aj učitelia si odniesli nádherné zážitky a sme radi, že žiaci spájajú svoj pobyt v škole aj s takýmito milými činnosťami, akým je tanec, ktorý rozvíja nielen telo ale aj ducha v každom z nás. Ešte raz ďakujeme za zážitok a želáme veľa úspešným krokov!
PaedDr. Erika Vasilenko