SNEHULIAKOVO V ZŠ BELEHRADSKÁ 21

Posledné roky my dospelí už len s nostalgiou spomíname na bielu scenériu za oknami, zimné radovánky v kope snehu, stavanie snehuliakov, či poriadnu sánkovačku. Žiaľ, dnešné deti sú o tieto zážitky ochudobnené. Keďže ani tento rok Martin na bielom koni neprišiel, pokúsili sme sa priblížiť zimnú atmosféru našim žiakom trochu netradične. Vyhlásili sme súťaž o najoriginálnejšieho snehuliaka. V priestoroch školy sa zrazu objavilo
množstvo zaujímavých a nápaditých „obyvateľov“ SNEHULIAKOVA. Nakoniec posúďte sami!
A to nie je všetko. V pondelkové ráno vítala nielen žiakov, ale i zamestnancov snehuliacka rodina BELKO, BELKA a BELUŠKO , ktorú pripravilo vedenie školy. Príjemný zážitok z ranného prekvapenia dotvorila aj pútavá a milá vianočná výzdoba. Ak by ste našich Belkovcov chceli vidieť, čakajú Vás pri hlavnom vchode do budovy školy. Srdečne Vás pozývame!

Mgr. Mária Horváthová
riaditeľka školy