Keď sa spojí tvorivosť a chuť jari

17.4.2023 sa 4 dievčatá z našej školy zúčastnili jarného kola súťaže v aranžovaní a viazaní kvetov. Ich úlohou bolo vytvoriť aranžmán na tému „Jarný košík“. Dievčatá si vyrobili vlastné košíky, do ktorých aranžovali prírodný materiál. Ich snahu ocenila aj porota, ktorá udelila 2. miesto Laure Peterkovej zo VII.C, 3. miesto Karin Takácsovej zo VI.B a čestné uznanie Nele Bergou zo VII.C. S krásnym aranžmánom nás reprezentovala aj Ninka Hrabkovská z V.B. Dievčatá aranžovanie zaujalo a v záľube plánujeme naďalej pokračovať. Na súťaž dievčatá pripravovala Mgr. Zuzana Hronová s pomocou pani psychologičky Mgr. Ivanky Sopiakovej. Vo fotogalérii si môžete pozrieť aj výrobky zo zimného, predvianočného kola, ktoré sú rovnako prekrásne.
Ďakujeme za reprezentáciu školy.