Žihadielko

Milí žiaci,vážení rodičia,

naša mestská časť Košice-Sídlisko Ťahanovce sa prihlásila   do súťaže s LIDLom o získanie detského ihriska v hodnote 87 000 eur zdarma. Počtom obyvateľov máme šancu v tomto projekte uspieť. Pričiňme sa teda  o to všetci. Nič nás to nestojí. Stačí sa zaregistrovať na www.zihadielko.lidl.sk  a môžete denne  pridávať   t en svoj hlas až  do 28. 2. 2019.  Povedzte to rodine, známym, kamarátom, spolužiakom, zdielajte stránku na svojom FB, ale hlavne nezabudnite, že hlasovať môžete  KAŽDÝ DEŇ.

Rovnako každý deň je možné získať aj bonusový hlas a to tým, že si zahráte hru, ktorú nájdete pri hlasovaní. Dokážme, že nám na našom sídlisku záleží.  Ihrisko bude slúžiť  našim deťom, vnúčatám, ako aj   všetkým, ktorí tu žijeme.

Vopred veľmi pekne ďakujeme.