Zber vrchnáčikov z PET fliaš

Aj jeden vrchnáčik dokáže veľa.
I takto by sme mohli začať náš príspevok o zbere vrchnáčikov z PET fliaš. Žiaci, rodičia i zamestnanci ZŠ Belehradská 21 sa každoročne snažia prispieť svojou troškou k dobrej veci a práve zber vrchnáčikov je jednou z nich. Spoločnými silami sa nám podarilo vyzbierať viac ako 10 000 kusov. Časť z nich putovala do nášho ťahanovského srdiečka, ktoré slúži na pomoc rôznym združeniam a ďalšia veľká časť putovala až do Štrby pre malého bojovníka Janka. Janko sa narodil do veľkej milujúcej rodiny, avšak nie úplne zdravý. Liečba je finančne nákladná a zber vrchnáčikov im pomáha pri  preplatení rehabilitácií, rehabilitačných pomôcok, liekov a cestovania na vyšetrenia, preto sa naša škola v tomto školskom roku rozhodla pomôcť práve im. Ďakujeme aj manželom Mitrovcom, ktorí vrchnáčiky naložili u nás v škole a odviezli ich priamo do Štrby. OZ Šikovníček Janko z celého srdca ďakuje za každý jeden vrchnáčik, za kúsok Vášho srdca. Opäť sa nám potvrdilo, že ZŠ Belehradská 21 má skvelých žiakov, rodičov i zamestnancov a spolu tvoríme veci, ktoré menia životy k lepšiemu.