Valentínska pošta

14. február je deň, kedy sa oslavuje Valentín. Je dňom, kedy dávame najavo svoje city a obdarúvame sa maličkosťami, ktoré nám vyčaria úsmev na tvári. Získal si obľubu najmä preto, že je spojený s láskou a citmi. Práve v tento deň otvorene prejavujeme náklonnosť tým, ktorých máme radi,  na ktorých nám záleží. K Valentínovi neodmysliteľne patrí aj valentínska pošta.

Aj na našej škole mali žiaci možnosť potešiť niekoho blízkeho a napísať mu pár milých slov. Pošty bolo neúrekom. Valentínky aj drobné darčeky, ktoré rozdávali „Amorkovia“, potešili a vyčarovali úsmev na tvári všetkých obdarovaných.

Tento sviatok má v sebe veľké čaro a aspoň kúsok z jeho posolstva by mal byť v každom dni počas celého roka.