ŠKOLSKÉ KOLO OLYMPIÁDY V ANGLICKOM JAYZKU

Dňa 27.11. a 2.12.2020 sa uskutočnilo školské kolo 31.ročníka Olympiády v anglickom jazyku. Naši najlepší angličtinári si v 3 kategóriách zmerali sily vo svojich jazykových zručnostiach. Najprv súťažili v písomnej a potom aj ústnej časti. Tento ročník olympiády prebiehal prvý krát online formou z dôvodu pandemických opatrení. Napriek sťaženým podmienkam sa žiakom darilo výborne a výsledky na prvých miestach boli pomerne tesné. Tí, ktorí sa vo svojej kategórii umiestnili ako prví, budú reprezentovať našu školu v okresnom kole.
Všetkým ďakujeme za účasť v súťaži a výhercom blahoželáme.

Výsledky úspešných riešiteľov a ich umiestnenie: 

 

Kateg.

Trieda Meno žiaka
 

1A

7.B 1. miesto: Tina Nikolaj                            
7.B 2.miesto: Lea Blandónová                       
7.B 3. miesto:Rina Nikolaj                                
7.A 4. Petra Pavanová              
6.roč. 5. E. Macková         
 

1B

8.B 1.miesto: Martin Hricišin 
9.B 2. miesto: Šimková Eva
1C 5.C 1. miesto: Natália Kobáková 

 

Úspešným riešiteľom BLAHOŽELÁME

Víťaz v každej kategórii bude reprezentovať školu v okresnom kole OANJ