Ovocný deň v ŠKD a tvorivé dielne

Dňa 16. 10. 2019 sa popoludní uskutočnil v oddeleniach ŠKD tradičný Ovocný deň. Deti si doniesli rôzne druhy ovocia a spoločne z nich vytvorili rôznorodé zaujímavé chutné jedlé obrazce. Na záver sa uskutočnili ochutnávky a netrvalo dlho a ovocné misy boli prázdne. Deťom sa popoludnie veľmi zapáčilo.

Dňa 23. 10. 2019 sa na chodbách pred prváckymi adruháckymi triedami  uskutočnili tvorivé dielne pod názvom Jesenné majstrovanie. Akciu zorganizovali vychovávateľky pre deti a ich rodičov k Európskemu dňu rodiny a  školy. Rodičia si mohli spolu s deťmi vyrezať tekvicové svetlonosy, deti si mohli vytvoriť záložku Drakulu, tekvicový svietnik, eko – duchovské vrecúško a strigu alebo pavúka so sladkosťou. Výrobky sa im páčili a všetci si ich vzali domov.  Veľmi nás teší záujem rodičov a detí o túto akciu.

Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí sa zúčastnili akcie a hlavne tým, ktorí si priniesli tekvice a zanietene vyrezávali svetlonosy.