Návšteva Bábkového divadla

Dňa 6.11.2018 žiaci druhého ročníka navštívili Bábkové divadlo. Na predstavenie s názvom Ako ťahal dedko repku sa všetci náramne tešili. Bola to chvíľa, kedy mohli snívať a predstaviť si všetky svoje túžby a priania. Milovníci rozprávok si prišli na svoje. Hlavná hrdinka repka porozprávala svoj príbeh od svojho počiatku ako ju zasadili ako semienko. Postupne rástla a spoznávala množstvo skutočných, ale i falošných kamarátov. Pri všetkom ju sprevádzala a ochraňovala kamarátka Straka. Dej rozprávky sprevádzali veselé pesničky. Žiaci sa vžili do príbehu, čo bolo vidieť na ich tvárach a spontánnych reakciách.
Krásne snívanie sa po hodine skončilo, avšak príjemné spomienky zostali aj počas príchodu do školy.