KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK

Vraví sa, že radosť rozdávaním rastie, myslím si , že to platí aj pre lásku. Ak ju vieme rozdávať ona bude rásť, bude sa medzi nami presúvať a tešiť ľudí. Tento rok sa naša škola dozvedela a hlavne aj zapojila do krásneho projektu s názvom – Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok. Koľko krát nám napadlo, žeby sa mohla taká krabica stať poslom lásky ? Asi ani raz, no našli sa ľudia, ktorí túto myšlienku dostali. Prišla aj k nám a všetci sme sa jej poriadne chopili. Žiaci, rodičia aj učitelia vložili do každej krabičky kúsok svojho láskavého srdca. Teplé, voňavé, ručne vyrobené, slané, sladké, hudobné, čitateľské ale aj mnohé iné drobnosti boli do krabičiek uložené s vedomím, že potešia starších ľudí, ktorí sa na tohtoročné vianočné sviatky tešia v domovoch dôchodcov. Balíčky sme počas novembrových a decembrových dní zhromažďovali, balili a kombinovali a nebolo ich málo. Prajeme si aby vyčarili úsmevy deduškom a babičkám a zaniesli im prianie pokojných Vianoc od všetkých zapojených z našej základnej školy.