Deň otvorených dverí

Na známosť sa dáva,

že ZŠ Belehradská v Košiciach

pozýva budúcich prvákov a ich rodičov na

Deň otvorených dverí

19.3.2020 o 16:oo

Na čo sa môžete tešiť?

• na kúzelný les a zvieratká v ňom
  • na zaujímavé a tvorivé aktivity  v triedach, pri PC,    v telocvični, či v iných odborných učebniach
  • na milé pani učiteľky a vychovávateľky, ktoré pre vás pripravili množstvo prekvapení
  • a samozrejme na malý darček pre Vás

Príďte ukázať svojmu dieťatku život v škole, ktorá sa môže stať jeho druhým domovom!

Na záver niekoľko dôvodov, prečo by si si mal (a) vybrať našu školu

• Ponúkame Ti kvalitnú výučbu vpekne upravených triedach a špecializovaných učebniach (tri plne vybavené učebne informatiky, IT laboratórium, multimediálna učebňa, jazykové laboratóriá).
  • Chceš vedieť komunikovať vcudzích jazykoch a pracovať na počítači, tak neváhaj a príď k ná
  • Ak máš záujem naučiť sa hrať na nejakom hudobnom nástroji, podarí sa Ti to v Základnej umeleckej škole, ktorá má v našej škole elokované pracovisko.
  • V školskej knižnici nájdeš množstvo najnovších titulov zaujímavých kníh a č
  • O Tvoje hladné bruško sa rady postarajú milé pani kuchárky pestrou a kvalitnou stravou.
  • Po vyučovaní môžeš naďalej ostať so svojimi kamarátmi vškolskom klube, kde Ti pani vychovávateľky pripravia zaujímavý
  • Ak si športovo nadaný, zaiste rád stráviš čas vnašich dobre vybavených telocvičniach , kde Ti ponúkame činnosť v niektorom z našich záujmových útvarov ( futbal, florbal , bedminton, basketbal, stolný tenis, atletika, turistika, ľudové tance).
  • Ak však radšej maľuješ, spievaš, tancuješ, alebo dokonca Ťa zaujíma varenie, či netradičná matematika, je tu krúžok aj pre Teba.
  • Zaiste mi dáš za pravdu, že okrem učenia Ťa tu čaká aj super zábava!
  • Zásluhu na tom majú kvalifikovaní a obetaví učitelia, vychovávatelia aostatní nepedagogickí zamestnanci, podporovaní kvalitným a ústretovým vedením školy.

A nezabudnite, že je lepšie jeden krát vidieť, ako sto krát počuť!