Deň otvorených dverí 2022

Utorok 22.3.2022 sa konečne po 3 rokoch opäť otvorili brány našej školy, aby privítali budúcich prvákov. Deň otvorených dverí prilákal malých zvedavcov , ich rodičov i súrodencov. So  záujmom si prezerali krásne upravené priestory našej školy,  vyskúšali si svoje schopnosti a zručnosti v zaujímavých aktivitách, ktoré pre nich pripravili pani učiteľky a vychovávateľky na jednotlivých stanovištiach. Podľa reakcií detí sa im ORCHESTRÁČIK, CVIČENKOVO, ROZPRÁVKOVO, HERNÍČKOVO, MATEMATIKA TROCHU INAK i POČITAČOVO veľmi pačili. Po absolvovaní jednotlivých aktivít si deti vyslúžili peknú pečiatku na svoj pamätný list, drobný darček ,veľa svojich „výtvorov“ i sladkú odmenu. Úprimná radosť detí a pochvalné vyjadrenia rodičov svedčia o tom, že náš Deň otvorených dverí sa skutočne vydaril.