Deň detí a detská olympiáda 2022

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí si Rada rodičov pri ZŠ Belehradská pripravila pre žiakov školy športovú olympiádu. Začiatok olympiády sa niesol v znení farebných vlajok, ktoré si každá trieda starostlivo vyrobila. Zároveň pre žiakov bolo pripravené prekvapenie, nahrávka príhovoru vynikajúceho slovenského atléta Mateja Tótha, ktorý žiakov navnadil na jednotlivé športové disciplíny.
V tento krásny deň bolo pre žiakov pripravených mnoho súťažných disciplín, ako napr. skok z miesta do diaľky, šprint na 60m, hod loptičkou na cieľ / hod basketbalovou loptou, štafetový beh, kúzelná fyzika a zdravotníci. Žiaci získali ocenenia, nejakú sladkú pozornosť ale aj dobrý pocit zo športového dňa strávenom na čerstvom vzduchu.