Aktivity 4. ročníka

9.4. naši štvrtáci absolvovali besedu s názvom: Žiť energiou . Pracovníčky zo Slovenskej inovačnej a energetickej poradne nám pútavou hrou priblížili obnoviteľné a neobnoviteľné zdroje na planéte. Dozvedeli sme sa o šetrení energie v domácnostiach , ako prispieť k úspore energie i peňazí. Na záver sme vyplnili kvíz a zahrali sa.. Dostali sme upomienkové predmety. Veľmi sa nám akcia páčila.

5.4. našu školu reprezentovali na okresnom kole aj naši štvrtáci : E. M. zo 4.C – poézia a Karin Jurková zo 4.C- próza. Žiačky veľmi krásne recitovali a reprezentovali našu školu, no konkurencia bola veľká. Patrí im veľké ĎAKUJEME .

29.3. sa v jednotlivých triedach štvrtého ročníka uskutočnila beseda s príslušníkom mestskej polície  Ťahanovce. Pútavou formou nám priblížil nástrahy číhajúce na deti, bezpečnosť na sídlisku, na cestách. Vypočuli sme si zaujímavé príbehy z praxe polície. Beseda sa nám páčila.

23.3. sa žiaci 4.C a 4.B zúčastnili športovej súťaže v lezení. Naša škola zasa získal športový bod do súťaže všestrannosti. Keďže žiaci liezli prvýkrát, mali aj strach v očiach. Športový duch však zvíťazil a všetci si užili príjemnú zábavu a pekné dopoludnie.