Milí rodičia!

Je to neuveriteľné, ale je to už 30 rokov, odkedy naša ZŠ Belehradská otvorila svoje brány prvým žiakom. Pri tejto príležitosti vzniká výročný školský časopis, v ktorom si zaspomíname na všetko pekné,  čo škola zažila. Najkrajšou súčasťou každej školy sú jednoznačne usmiate deti. O to sa snažili učitelia pred 30-timi rokmi a rovnako i dnes.

A preto nám, prosím, Vaše úsmevy ukážte!

Spúšťame kampaň s názvom: „ZŠ Belehradská, moje dieťa a ja.

O čo ide?

Je medzi nami mnoho rodičov, ktorí ZŠ Belehradskú navštevovali ako dieťa a zároveň sa v nej vzdelávajú už ich deti. Pošlite nám fotku Vás a Vášho dieťaťa spolu s rokom, kedy ste nastúpili na našej škole do prvého ročníka (Vy i Vaše dieťa). Ukážku fotografie nájdete v prílohe.

Následne by sme ju radi uverejnili vo výročnom školskom časopise, v ktorom urobíme zo všetkých zaslaných fotografií koláž. Zaslaním fotografie dávate súhlas s jej uverejnením v školskom časopise.

Fotografie môžete zasielať do 14.2.2021 na email: erika.vasilenko@gmail.com.

Ďakujem za spoluprácu!

Erika Vasilenko